Трябваше ли Георги Давидов да отсъди дузпа за ЦСКА срещу Ботев Пловдив? (ВИДЕО)

Снимка: Kiril Bekyarov / LAP.bg

2694 0

Първото полувреме на битката между Ботев Пловдив и ЦСКА завърши при резултат 2:0 за "канарчетата".

Точни бяха Самуел Супрайен (24') и Тодор Неделев (30'), който даде и асистенцията за първото попадение.

Хаос в защитата на ЦСКА без Юрген Матей: 19-годишен сбърка фатално - Тодор Неделев матира Бусато (ВИДЕО)

В 34-ата минута на двубоя останаха съмнения дали за "червените" не трябваше да бъде отсъдена дузпа, след като Супрайен се хвърли на шпагат в краката на Маурисио Гарсес в наказателното поле. Главният рефер Георги Давидов бе посъветван да прегледа ситуацията на повторение с ВАР, но в крайна сметка реши, че нарушение няма...