Стоичков „обзаведе“ световен шампион с фланелка на ЦСКА (СНИМКИ)


Стоичков „обзаведе“ световен шампион с фланелка на ЦСКА (СНИМКИ)
Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

2462 0

Бебето, който е световен шампион с Бразилия от САЩ 1994, получи фланелка на ЦСКА от Христо Стоичков. Легендата на българския футбол е в страната на кафето, където прави интервюта с играчи, триумфирали на Мондиал.

Преди него Стоичков се срещна с Ромарио, е след това дойде ред и на Бебето. Бразилецът пък подари на Камата екип на „селесао“.

"Бразилия винаги е имала велики голмайстори! Горд съм да нарека един световен шампион, един от тях мой приятел и да направя едно страхотно интервю за Мондиал 2022! Отива ти червената фланелка, Бебето!", написа Стоичков във Фейсбук.

А ето как друга световна легенда се преклони пред Христо Стоичков.

 

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички