След 324 минути на терена... Дюкенс Назон вкара за ЦСКА срещу Ботев Враца (ВИДЕО)

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

2370 0

Голмайсторът на ЦСКА за сезон 2022/23 - Дюкенс Назон, реализира първия си гол през новата кампания едва в петия си официален мач. Това се случи в петата минута от гостуването на Ботев Враца.

Срещу врачани той се възползва от чудесния рейд на Жираир Шагоян и успя да се върне към попаденията след слабото начало на сезона. До този момент той бе записал общо 156 минути в двете срещи със Сепси от втория квалификационен кръг в Лига на конференциите

Сезона за Назон

В Първа лига пък разполагаше с 90 минути срещу Славия и 73' при поражението с 0:3 от Лудогорец в Разград. Далеч от гола бе хаитянинът в гореизброените срещи.

Назон обаче не изневери на стила си срещу една от любимите си "жертви" - Ботев Враца. Преди двубоя в събота вечер той се бе изправял 2 пъти през миналия сезон срещу врачани и вече им бе вкарал 3 гола.

Следете Ботев Враца - ЦСКА НА ЖИВО със SportLive.bg!