Герой за ЦСКА срещу Берое: Видяхте, че никой не може да ни спре

Снимка: Cska.bg

5855 0

Десният краен бранител на ЦСКА Брадли де Нойер говори след успехът с 4:1 срещу Берое в Стара Загора. "Червените" изоставаха с 0:1 в резултата, но направиха пълен обрат и заслужиха трите точки, като именно Де Нойер реализира изравнителното попадение.

"Първото полувреме беше трудно, но се борихме. Те вкараха, но видяхте - борихме се и спечелихме. Първият мач за полусезона е важен, победата е важна! Темпото на мача се промени, двубоят стана по-бърз, играхме по-бързо, вкарахме повече енергия в отбора. Видяхте, че никой не може да ни спре.

Чувствам се добре в тази схема, това е моето качество - да тичам в празното пространство. Страхотна е подкрепата от феновете, вижда се колко фенове дойдоха. Те ни помогнаха много за победата" - заяви Де Нойер пред "Диема спорт".

Началото на интервюто пък бе прекъснато от неговия съотборник Дюкенс Назон, който подходи шеговито преди думите на защитника.

Вижте как ЦСКА проспа 55 минути, но обърна Берое, за да си върне първото място в Първа лига.