Гарсес: Искаме феновете да бъдат на стадиона, а ние да продължаваме с победите

Снимка: Lap.bg

1038 0

Една от големите звезди на ЦСКА от началото на новия сезон Маурисио Гарсес коментира победата на "червените" в десетия кръг от Първа лига. В нея възпитаниците на Саша Илич се наложиха над Славия с 2:0, а бразилецът вкара първото попадение в срещата. Това е неговото шесто, като по този начин е голмайстор на тима. Ето какво каза "Играчът на мача":

"Победата е резултат от много труд - головете също. На полувремето треньорът направи корекции и стигнахме до победата. Но играта беше равностойна. Това, което не стана през първото, стана второто полувреме.

На почивката треньорът направи някои промени. Ние искаме винаги да печелим, най-вече заради феновете. Искаме те да са на стадиона, а ние да продължаваме да работим и да печелим. Сега ни предстои дерби с Левски. Много е добре, че отиваме към този мач с победа, защото тя ни дава увереност.