Феновете на ЦСКА бойкотират футболисти и ръководство и срещу Черно море, "срам ги е"

Снимка: Lap.bg

1879 0

Организираните привърженици на ЦСКА за втори пореден мач бойкотират футболисти и ръководство, след като това се случи и при домакинството на Ботев Пловдив през седмицата. Запалянковците го сториха през първата част от гостуването на Черно море.

Феновете, които се бяха настанили в клетката за гости, изгледаха точно 19:48 минути, а след това напуснаха съоръжението. Лидерът на сектор "Г" Иван Велчев написа във Фейсбук: "Това е нашето мнение...". Кюстендилеца прекачи снимка на транспаранта, който бе опънат на оградата. Той гласи: "Бездушници! Срам ни е от вас!!!".

На трибуните до гостуващата клетка, все още, има не малко привърженици на "червените", но рядко скандираха добре познатите песни на "армейците". Първото полувреме между двата тима завърши при нулево равенство, а тук може да следите мача НА ЖИВО!