Фенове на ЦСКА смутиха съня на звездите на Лудогорец с бомбички


Фенове на ЦСКА смутиха съня на звездите на Лудогорец с бомбички
Снимка: facebook.com/SectorGStand

4474 0

Привърженици на ЦСКА са научили в кой столичен хотел са отседнали футболистите на Лудогорец преди дербито. Те не са пропуснали възможността да смутят играчите на противника, като са хвърляли бомбички в близост до хотела в късен час и по този начин са смутили съня на звездите от Разград.

За тази акция на "червени" фенове стана ясно от техни публикации в групи и фен страници в социалната мрежа "Фейсбук".

Да се постъпва така със съперника преди важен мач не е само българска практика. Правят го и фенове на чуждестранни отбори, включително грандове.

ЦСКА посреща Лудогорец от 20:15 часа тази вечер. "Червените" все още водят в класирането, изпреварвайки "орлите" с 2 точки. Мачът ще има решаващо въздействие върху битката за титлата в Първа лига. Според феновете на ЦСКА вятърът на промяната вече е "задухал".

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички