Докато ЦСКА страда: Али Соу вкара 2 гола за Ростов срещу Зенит

Снимка: instagram.com/fcrostov

4336 0

Докато тима на ЦСКА страда срещу Лудогорец, доскорошният голмайстор на "червените" Али Соу заби първите си два гола за руския Ростов. Нещо повече - Соу отбеляза попаденията срещу лидера в руското първенство Зенит, за да донесе точка на своя отбор като гост в Санкт Петербург.

В същото време, в което ЦСКА загуби от Лудогорец в Разград, Соу се раздаде за своя нов отбор и наниза две много важни попадения за равенство 2:2 в мач от 20-ия кръг на руската Премиер Лига. Соу даде преднина на Ростов в края на първата част.

През втората част Зенит натисна своя съперник и стигна до пълен обрат, който дойде след червен картон на Осипенко от Ростов. Соу обаче успя да вкара късен гол в 89-ата минута и да спечели точка за своя отбор.

ЦСКА пък бе безидеен пред вратата на Лудогорец, като не отправи нито един точен удар в мача и логично загуби. Старши треньорът на ЦСКА Бруно Акрапович призна, че отборът му не е заслужавал да вземе и точка от мача, но имаше критики към съдията (подробности тук).