ЦСКА - Черно море по ТВ: Къде да гледаме 1/4-финала за Купата на България?

Снимка: Ivaylo Borisov / LAP.bg

6686 0

Лидерът в класирането в Първа лига ЦСКА играе днес четвъртфинален мач за Купата на България. "Червените" посрещат Черно море на стадион "Българска армия" от 20:00 часа.

Столичният гранд продължава да мечтае за златен дубъл, след като имат преднина от четири точки на върха в класирането на първенството и наглед преодолим съперник в четвъртфиналите за Купата.

Воденият от Саша Илич тим вече победи два пъти този съперник през сезона в Първа лига. За "моряците" Купата се явява най-добър шанс за участие в евротурнирите през следващия сезон, след като те изостанаха на 9 точки от третото място в класирането.

В групата на ЦСКА за мача се завърна Дюкенс Назон, който беше болен, а Иван Турицов продължава да се готви на облекчен режим. Гостите от Варна ще бъдат без Мазир Сула, който е с болки в кръста. Аут за двубоя са още Николай Златев, Ангел Ангелов, Матеус Машадо и Едгар Пашеко.

Двубоят ЦСКА - Черно море ще бъде предаван пряко по "Диема спорт", можете да го следите НА ЖИВО и в Sportlive.bg.