ЦСКА ще бъде без Ел Маестро за един двубой, клубът с последно предупреждение

Снимка: БГНЕС

1652 0

Треньорът на ЦСКА Нестор Ел Маестро отнесе наказание след дербито с Лудогорец, играно на стадион "Българския армия". Двата тима завършиха 1:1. Наставникът е наказан за една среща и с 1000 лева. така той ще пропусне следващия двубой на тима си, който ще е срещу Верея.

Ел Маестро  седна демонстративно на терена в последната минута на двубоя, когато четвъртият съдия Ивайло Стоянов показа две минути продължение, докато треньорът очакваше шест минути. Младият наставник дори падна на колене пред резервния съдия, за да го помоли.

За различни провинения "червените" са глобени с общо 9300 лева, като в това число не влизат паричните санкции на Ел Маестро (1000 лв) и помощник-треньора Тони Нойберт (500 лв). Освен това ЦСКА е предупреден за лишаване от домакинство заради "навлизане на публика" по време на мача с Лудогорец.

Освен това Ел Маестро се примоли за още едно нещо след равенството с Лудогорец - ето какво