Загорчич за странния гол: Той бе късметлийски, но спечелихме заслужено

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

927 0

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич говори след домакинския успех над Берое с 2:0. Специалистът похвали футболистите си след срещата, а ето какво каза той пред общността:

"Желанието и себераздаването на футболистите бяха решаващи за победата. Успяхме да вкараме в последните секунди на първото полувреме. Голът бе късметлийски, но спечелихме заслужено. Сега ще си починем няколко дни и след това ще се подготвяме за мача с Локомотив Пловдив", обясни сръбският специалист.

"Имаме липси, но аз съм доволен от тези момчета, които бяха на терена - опитваха се по различни начини да пробият защитата на Берое. Второто полувреме успяхме да се възползваме и да вкараме втори гол.

Ако успеем да използваме грешките на противника, е хубаво. Общо взето, като погледнем мачовете, в които спечелихме и паднахме, не мога да съм напълно доволен от старта на сезона, но продължаваме", добави Загорчич.