Време е за нови битки: Плейофите в Първа лига стартират с два мача


Време е за нови битки: Плейофите в Първа лига стартират с два мача
Снимка: Kiril Bekyarov / LAP.bg

1268 0

Днес ще бъде даден старт на плейофната фаза на Първа лига. Ще се изиграят два мача. Първите срещи ще бъдат между тимовете от 7-мо до 10-то място в класирането, които се борят за правото да участват в бараж за евротурнирите.

От 17:30 часа седмият Локомотив Пловдив (34 точки) посреща десетия Арда (с 29 пункта). От 20:00 часа осмият Берое (32 т.) е домакин на деветия ЦСКА 1948 (30 т.). Четирите тима ще играят един срещу друг на разменено гостуване, след което седмият в крайното класиране ще гостува на отбор от първата шестица в битка за участие в Лигата на конференциите.

Ето и пълната програма за 27-ия кръг на Първа лига:

15 април, петък

17:30, Локомотив Пловдив - Арда

20:00, Берое - ЦСКА 1948

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

16 април, събота

19:30, Ботев Пловдив - Черно море

17 април, неделя

17:00, ЦСКА - Левски

20:00, Лудогорец - Славия

18 април, понеделник

17:30, Пирин - Царско село

20:00, Локомотив София - Ботев Враца.

Междувременно бивша звезда на Лудогорец стана шеф в Пирин Благоевград.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички