Тунчев отсече: Допуснахме елементарни голове, което е наша стара слабост

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

1294 0

Треньорът на Арда Кърджали Александър Тунчев коментира головия трилър 3:3 срещу Черно море. Двубоят на „Арена Арда“ премина през няколко обрата, но накрая никой не излезе краен победител.

Тунчев обаче подчерта, че отборът му допуснал елементарни грешки.

МНЕНИЕТО НА СПЕЦИАЛИСТА

Надявам се, че е станал интересен мач, особено през второто полувреме. С оглед на играта резултатът е справедлив, но ние може би имахме повече шансове. Допуснахме елементарни голове – наша стара слабост“, коментира Тунчев.

Наивни грешки допуснахме и при трите гола. Работим, надявам се да започнем да се представяме по-добре. През второто полувреме ми хареса характера, който проявихме. Нямахме дълга скамейка, защото имаме контузени и не успяхме да картотекираме новите футболисти. Надявам се за следващия кръг да успеем“, каза още младият специалист.

А ето как се разви головият трилър в Кърджали.