Станислав Генчев също скочи на БФС: Не е лошо да помислят за отборите като нас

Снимка: Mario Chomakliyski / LAP.bg

2451 0

Старши треньорът на Локомотив София - Станислав Генчев, сподели разочарованието си от поражението на старта на 29-тия кръг в Първа лига, при който "железничарите" отстъпиха с 1:2 от Ботев Враца.

Специалистът отчете, че програмата на клуба играе роля, след като само той играе 3 мача в рамките на 6 дена. В тази връзка той дори е казал на възпитаниците си да не "говорят за умора".

Мнението на Генчев

„Разковничето за загубата се крие в слабото първо полувреме. Най-малко съм очаквал, че ще почнем толкова мудно и страхливо. Видяхте промяната през второто полувреме. Лошото е, че последните ни три мача са все такива. Първото полувреме бяхме тотално надиграни. През второто опитахме да обърнем резултата в наша полза. Между 45 и 65 минута имаше тотално надмощие от наша страна. След това противникът се окопити.

Ние сме единственият отбор, който в рамките на 6 дни играе три мача. Изключително е трудно за футболистите. Бях им забранил да говорят за умора, но това са хора, а не роботи. Не знам каква е причината да играем точно ние. Не е лошо да помислят и за отборите, които имат мач повече - като нас.

Трябва да играем 90 минути както можем, не само едно полувреме", категоричен е Генчев.

Вижте комичния коментар на Даниел Моралес след Ботев Враца - Локомотив София!