Станислав Генчев проговори за напрежение в Крумовград заради спекулациите с Левски

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

4890 0

Наставникът на Крумовград - Станислав Генчев, сподели впечатленията си от двубоя с Левски, който възпитаниците му загубиха с 0:1. Това бе първо поражение за южняците през последните 16 срещи от всички турнири.

Генчев може да поеме Левски

Специалистът поздрави футболистите си за представянето във времето, макар и "всяко начало да има своя край". Той отново не потвърди спекулациите, че може да поеме сед броени седмици Левски

Генчев обаче призна, че всичките тези спекулации се отразяват на футболистите, защото мислят за потенциални трансфери на "Герена".

Коментарът на Генчев

"Мачът беше равнопоставен. След почивката Левски владееше повече топката. Tой нямаше чисти положения. Допуснахме гол при силната ни част - статичните положения. Благодаря на футболистите за борбеността и характера. Не трябваше да се отпускаме до последната минута. Момчетата се представиха добре през цялата година, макар всяко начало да има своя край (бел.ред. серията без загуби).

В атака не бяхме на познатото ниво. Отбелязахме много голове в шестицата, но Левски днес се представи добре и още в ранна фаза спираше контраатаките ни.

На мен не са ми се отразили спекулациите. Изцяло съм концентриран върху Крумовград. Момчетата постоянно се интересуват какво ще се случи, защото се говори за трансфери в Левски. Нямаме момчета, които са печелили по 3-4 титли, и да са свикнали на медийния натиск", обясни Генчев.

Вижте какво сподели и Николай Костов след Крумовград - Левски!

Още: Феновете на Левски приветстваха новия "сигурен" играч: Той им отвърна

Алекс Колев не изключи трансфери от Крумовград към Левски: За себе си, Генчев и още 3-ма играчи

Изненада: Билети за Левски с 33% по-скъпи, отколкото тези за ЦСКА

Левски взима играча, "избухнал" най-ярко срещу ЦСКА през този сезон - тимът му го пуска

"Ботев Пловдив отново ни подаде ръка" - Крумовград обяви къде ще домакинства през сезон 2024/25