Станаха ясни всички осминафиналисти за Купата на България, Спартак Варна се измъчи срещу слабак

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1668 0

Днес (27 ноември) се изиграха и последните мачове от Купата на България, които определиха всички осминафиналисти в турнира. Както и един мач

Локомотив Пловдив си тръгна от Дупница с победа срещу Марек с минималното 1:0, а попадението бе дело на Петър Витанов. В осминафиналната фаза пловдивчани ще мерят сили с Черно море.

Черно море пък не допусна изненада в Ловеч, побеждавайки Литекс с 2:0, голмайсторите за "моряците" бяха Мазир Сула и Исмаил Иса. Следващото предизвикателство пред момчетата на Илиан Илиев се казва Локомотив Пловдив.

Днес се изигра и един мач от осминафиналите между Спартак Варна и Чавдар Етрополе. След 0:0 през редовните 90 минути се стигна до продължения, в които момчетата на Тодор Киселичков оформиха крайното 1:0 и продължават напред към четвъртфиналната фаза.