Сблъсък между Септември София и Хебър Пазарджик открива 17-ия кръг в Първа лига (пълна програма по дати и часове)

Снимка: Lap.bg / колаж: SportLive

1596 0

Днес (4 ноември) е стартът на кръг №17 в Първа лига за сезон 2022/23. В петъчната програма има само един двубой - Септември София е домакин на Хебър Пазарджик

Домакините са на 12-о място в таблицата с актив от 13 точки и голова разлика 16:24. Гостите заемат 14-а позиция със сбор от 11 пункта (9:32).

В последния кръг Септември поведе на Лудогорец в Разград, но в крайна сметка загуби визитата си на "Хювефарма Арена" с 1:3. Хебър пък се изправи срещу Ботев Пловдив на свой терен и допусна поражение с 1:2, макар че до 80-ата минута резултатът бе равен.

За последно двата тима се изправиха един срещу друг на 18 юли в среща от 2-ия кръг на първенството. Тогава Септември спечели с 3:1 като гост, въпреки че изигра последните 30 минути с човек по-малко!