Наставникът на Хебър Фулвио Пеа след успеха над Спартак Вн: Целта ни е една

Снимка: Официална Фейсбук страница на Хебър

897 0

С доза късмет Хебър победи с минимален резултат 1:0 състава на Спартак (Варна) в мач от 5-ия кръг на Първа лига.

Треньорът на пазарджиклии Фулвио Пеа не скри радостта си от успеха след края на двубоя. Италианският специалист обаче остана здраво стъпил на земята и разкри какви са целите на неговия тим.

"Мачът беше много жив, емоционален и интересен. Бяхме доста добри през първото полувреме. През второто, след като отбелязахме, малко се поизмъчихме. Радвам се, че играхме добре през първата част и втората ни се наложи да защитаваме резултата, който постигнахме“, заяви Пеа.

„Независимо от другите отбори, имахме нужда от един позитивен резултат след три загуби. Една победа ни дава спокойствието да работим по-нататък.

Работим всеки ден. Много играчи дойдоха със закъснение. Нито една победа и нито една загуба не може да ни отклони от пътя. Нашите цели са да направим отбор, който в крайна сметка да остане в групата.

Ще имаме по-ясна представа за Цветелин Тонев, когато се върне към тренировките. След всяка победа дори болежките отминават по-бързо“, допълни още той.

Ето какво сподели и наставникът на Спартак (Варна) Васил Петров след поражението