Красимир Петров: Феновете могат да викат каквото си пожелаят

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

961 0

Наставникът на Пирин - Красимир Петров, призна след поражението с 0:1 от Локомотив София, че не се притеснява от исканата от феновете на "орлетата" негова оставка.

Благоевградчани се намират на незавидната 14-а позиция в Първа лига, като освен лошото класиране, то играта на отбора въобще не отговаря на очакванията, което поражда гнева на феновете на отбора от югозападна България.

„Започнахме добре мача, имахме остри атаки. Постоянно бяхме близо до вратата в първите 20 минути. Получихме гол, след което имахме добри ситуации. Неточността в последните 30 метра ни изигра лоша шега. През второто полувреме бяхме твърде еднотипни. Изиграхме добър мач, но липсваха головете”.

Няма какво да кажа на феновете. Те могат да викат каквото пожелаят, но ръководството решава", каза Петров.