Изненада: Витоша от дъното победи лидера ЦСКА 1948 II в Бистрица

Снимка: Lap.bg

3021 0

Витоша Бистрица постигна изненадващ успех при домакинството си на ЦСКА 1948 II в среща от 24-тия кръг на Втора лига с 2:1. Срещата се изигра на съоръжението в село Бистрица в петъчния следобед, след като кръгът бе изтеглен поради предстоящите парламентарни избори.

В герои за победителите се превърнаха Славков и Кочилов от дузпа, след като реализираха в началото и края на срещата, съответно 4-тата и 87-мата минута. Интригата в срещата върна Тонев също от наказателен удар малко преди последния четвърт час от мача.

Гостите завършиха с човек по-малко след директен червен картон при отсъждането на победната дузпа, а успехът е повече от изненадващ, предвид класирането на двата тима.

Витоша Бистрица събра 24 точки след 24 срещи и е на 4 от напускането на зоната на изпадащите, след като към момента е 16-и, докато "червените" продължават да са първи с 50 точки.

Следете всичко най-интересно от родния футбол със SportLive.bg!