Хебър Пазарджик победи Славия в мач с нетрадиционен формат

Снимка: Kiril Bekyarov / LAP.bg

3382 0

Отборът на Славия загуби с 1:2 от новака в Първа лига Хебър, в приятелски мач, който се проведе в Банско и в който се изиграха 3 полувремена от по 30 минути!

Тодор Чаворски бе точен на два пъти за тима от Пазарджик, като второто му попадение падна от дузпа. Емил Стоев пък се разписа за "белите" в 70-ата минута.

Най-старият столичен клуб се завръща в София по-късно днес (28 юни) и до началото сезон 2022/23 ще се подготвя на клубната си база.

В петък, 1 юли, от 18:15 часа Славия ще изиграе контролна среща с втородивизионния Спортист Своге, преди която ще бъде и официалното представяне на отбора на Златомир Загорчич.