Глупост на Карачанаков вкара "сини" фенове на терена по време на Левски - Пирин

3554 0

Голяма глупост направи футболистът на Пирин (Благоевград) Антон Карачанаков по време на контролата на неговия тим с Левски на "Герена". Крилото изравни резултата с топовен изстрел в 48-ата минута, след което обаче реши да дразни "сините" фенове.

Карачанаков премина разстоянието от сектор "Г" до сектор "Б" и подразни с жестове публиката на домакините. Те не останаха безучастни и за секунди част от тях успяха да пробият на терена и да потърсят вероятно саморазправа с футболиста на "орлетата".

Бившият футболист на ЦСКА и други тимове осъзна какво е направил и с бягане се прибра в съблекалнята, откъдето повече не излезе. С общи усилия реферът, играчите и треньорите на Левски успяха да успокоят ситуацията, а привържениците се прибраха на своите места.

Иначе Левски води с 2:1 в контролата, след като Билал Бари откри в 8-ата минута, а Димитър Костадинов върна преднината на своя тим в 53', след като в 48' Карачанаков беше изравнил.