Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 - Цветомир Найденов, излезе с пореден любопитен пост  в официалната си страница във "Фейсбук".

Този път на прицел попадна Левски. Публикацията на бизнесмена е в шеговит тон.

Ето какво написа Найденов:

"Добре, че са Левски … помагат ни да не изпаднем хората, баш на празника им. Това се казва "добри хора".

Повод за реакцията на Найденов е днешният мач между третия отбор на ЦСКА 1948 и дублиращия тим на Левски. „Червените“ треснаха с 3:0 „сините“ в отложена среща от XXX кръг в Югозападната Трета лига, изигран на спортен комплекс "Царско село".

Точни за победителите  бяха Кристиян Грозданов с гол през първото полувреме, а след почивката Наско Цеков и Ивайло Иванов оформиха крайния резултат.

ВИЖТЕ ОЩЕ: Eксклузивно в SportLive: Добрин Гьонов: Приоритет е участието ни в Европа, догодина ще се целим в титлата! Отказахме 2 млн. евро за Чочев, Лудогорец го искаше многократно