ЦСКА 1948 плаща рекордни премии на отбора за точки срещу Лудогорец


ЦСКА 1948 плаща рекордни премии на отбора за точки срещу Лудогорец
Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

4262 0

На футболистите на ЦСКА 1948 са им обещани високи премии за мача с Лудогорец днес, пише "Мач Телеграф". Става дума за рекордни премии, а целта е минимум равенство. При победа шефовете на члена на топ 3 ще се бръкнат доста дълбоко, за да ги наградят, пише изданието.

Ако гостите стигнат до победа в Разград, отборът на Любослав Пенев ще се доближи до титлата. Ако и тази цел бъде постигната, от ЦСКА 1948 ще раздадат на футболистите премии, "невиждани за България".

В момента столичният тим се намира на трето място в класирането, при все че има 2 мача повече от Лудогорец. Въпреки това разградчани са пред тях в подреждането, като разликата между днешните съперници е 3 точки. Лидер е ЦСКА, който обаче има 3 мача повече от шампионите и 1 повече от ЦСКА 1948. А ето с какъв играч ще се подсили ЦСКА 1948 през зимата.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Фрапантно: ЦСКА позлатява Янев с шестцифрена сума, ако спечели Купата на България

Тайни от БГ елита е рубрика на SportLive.bg, в която разказваме малко известни истории и статистики, свързани...

Най-четени новини

виж всички