Черно море и Илиан Илиев започнаха годината със зрелищно равенство срещу Добруджа

Снимка: Ivaylo Borisov / LAP.bg

1525 0

Отборът на Черно море стартира 2022 година със зрелищно равенство 3:3 срещу Добруджа в приятелска среща, която се изигра в курортния комплекс "Албена" до Варна.

"Моряците" излязоха напред в резултата в 18-ата минута, когато Павел Георгиев се възползва от грешка в защитата на символичните гости и прати топката във вратата.

След половин час игра в Албена Добруджа стигна до изравнително попадение чрез Адриан Димитров, който бе точен от дузпа, а минута по-късно отново той сътвори обрат преди почивката, след като бе изведен сам срещу вратаря на Черно море. В заключителните секунди на първото полувреме Димитров оформи и своя хеттрик за 3:1!

В 77-ата минута Калин Георгиев намали изоставането на своя отбор на 2:3 с красив гол, а в 88-ата Денислав Ангелов се разписа за крайното 3:3.