Черно море и Берое не намериха пътя към трите точки във Варна

Снимка: chernomorepfc.bg

972 0

Черно море и Берое не успяха да се победят във Варна в мач от 20-ия кръг на Първа лига и завършиха 1:1 на "Тича".

Домакините поведоха в резултата още в 13-ата минута - Велислав Василев центрира ниско по земя от десния фланг, а Алекс Фернандес прати топката във вратата на Иван Караджов с премерен удар в близкия му ъгъл - 1:0 за Черно море!

Изравнителното попадение на старозагорци падна в 72-ата минута - тогава топката бе хвърлена в наказателното поле от тъч, а защитата на "моряците" проспа ситуацията и позволи на Тонислав Йорданов да се извиси и от непосредствена близост да матира Иван Дюлгеров - 1:1!

Със спечелената точка тимът на Илиан Илиев се изкачи с една позиция в Първа лига и вече е шести с 33 пункта. Този на Николай Киров остава 11-ти с 20 точки от 20 изиграни мача.

В следващия кръг Черно море гостува на Пирин Благоевград (27 февруари), а за Берое предстои визита на Ботев Пловдив (26 февруари).

*Четете последните новини от българския футбол в SPORTLIVE.BG!