Арда и ЦСКА 1948 не се победиха във важен мач

Снимка: Ivan S. Ivanov / LAP.bg

1736 0

Арда и ЦСКА 1948 не се победиха в мач от последния кръг на редовния сезон на елитния ни шампионат по футбол. Срещата на стадиона в Кърджали завърши при резултат 0:0.

Попадение на Светослав Ковачев от домакините беше отменено в 80-ата минута. Георги Ангелов от гостите пък получи червен картон в 39-ата минута. Арда обаче не се възползва от численото си преимущество на терена и стигна само до 1 точка. Нещо повече, ЦСКА 1948 имаше дузпа през второто полувреме на срещата, но Ивайло Чочев пропусна от бялата точка в 61-ата минута.

"Червените" са 9-и в настоящото класиране на шампионата с 30 пункта, съставът от Кърджали е 10-и с 29 точки.

Като има вероятност Арда да попадне в четворката, която ще се бори за оставане в елитната ни футболна група. ЦСКА 1948 пък ще преследва 7-ата позиция, която дава право на плейофен мач за квота за евротурнирите.

Ето пък как Арда разгроми наскоро Локо Пд!