Феновете на Берое готвят протест след спирането на финансирането


Феновете на Берое готвят протест след спирането на финансирането
Снимка: Lap.bg

1578 0

Привържениците на Берое се готвят да протестират. Това обявиха те в социалните мрежи, като през Община Стара Загора феновете ще се съберат на 28 декември от 16 ч. Причината е решението на ТЕЦ "Марица Изток 2" да спре финансирането на клуба.

Феновете недоволстват, тъй като решението е взето прекалено бързо и няма време евентуален нов собственик да поеме издръжката на клуба. Целият пакет акции на "Професионален футболен клуб Берое – Стара Загора" ЕАД вече е пуснат в продажба.

"Скъпи съграждани и приятели,

Каним Ви на 28.12.2021г. (вторник) от 16 часа пред Община Стара Загора, на голям протестен събор в подкрепа на любимия ни клуб, който е под яростна атака и има огромна нужда от подкрепата ни. Това е само началото!

Весели празници и само Берое!", написаха феновете.

Повече за продажбата на акциите прочетете в този материал.

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Новият съюз: Как Мъри Стоилов и Валтер Папазки завъртяха трансферната въртележка в ЦСКА

Ръководството на Гьозтепе е готово да продаде на ЦСКА халфа Ралдни Гомеш, съобщават турските медии. На този...

Най-четени новини

виж всички