Берое отново продаде Педро Еуженио


Берое отново продаде Педро Еуженио
Снимка: Официален сайт на Берое

1491 0

От Берое успяха да завършат изходящ трансфер, след като продаде португалецът Педро Еуженио на казахстанския Жетису, съобщават от клуба. 29-годишният Еуженио завършва третия си престой като играч на Берое. За заралии той има 84 мача и е реализирал 27 гола.

Футболистът имаше договор със "зелените" до края на сезона и от ръководството да преценили, че е по-добре да приберат някаква трансферна сума за него сега, отколкото да си тръгне като свободен агент през лятото.

Димитър Димитров-Херо започна да гради нов отбор, като се раздели с част от играчите и привлече шест нови попълнения. В момента Берое е на 7-ото място с 31 точки - 9 по-малко от 4-ия ЦСКА. Черно море има точка преднина, а Славия две пред отбора на Херо. А кой е последният играч, с който Берое подписа на старта на пролетния полусезон - може да видите в този материал.

 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички