Звезда на Ливърпул с непростим пропуск при 0:2 срещу Италия - закопа ли "лалетата" (ВИДЕО)

7284 0

Италия взе комфортна преднина срещу Нидерландия след само 20 минути игра. В мача за третото място в тазгодишното издание на Лигата на нациите Димарко (6') и Фратези (20') вкара ранни попадения.

На почивката преднината за гостите се запази, но "лалетата" имаха достатъчно положения за гол. Едно от тях бе изключително чисто и се откри пред звездата на Ливърпул Коди Гакпо - пет минути преди края на редовното време на първата част.

Нападателят получи в наказателното поле и отправи техничен удар. Той прати топката над излезлия Донарума, като преодоля и бранителя зад него. Въпреки това изстрелът му мина с малко покрай страничния стълб. В ситуацията Гакпо имаше предостатъчно време, за да отправи голов удар.

Можете да видите ситуацията чрез кадрите по-долу в материала. Вижте и всичко за мача за третото място в Лигата на нациите Нидерландия - Италия (ВИДЕО).