Зверският гол на Димитри Пайе срещу ПАОК, който почти скъса мрежата на гърците (ВИДЕО)

7952 0

Късно снощи Олимпик Марсилия взе крехък аванс от 2:1 в първия си 1/4-финален сблъсък в турнира Лига на конференциите срещу ПАОК.

Намиращият се на второ място във френската Лига 1 отбор поведе с 2:0, но в началото на втората част грандът от южната ни съседка върна едно попадение, а в самия край на мача Жерсон остави домакините в намален състав, след като получи втори жълт и съответно червен картон...

Жозе Моуриньо отново недоволства срещу съдиите след шокиращата загуба от Бодьо/Глимт

Реваншът в Солун е насрочен за 14 април, но ПАОК със сигурност ще трябва да внимава много със звездата на Марсилия Димитри Пайе, който им вкара невероятен гол след заучено изпълнение на ъглов удар!

В заключителните секунди на първото полувреме той бе 'намерен' със страхотен пас на около 30 метра от вратата на гостите, топката се тупна един път, а след това последва много премерен и плътен шут с десния крак, който не остави абсолютно никакви шансове на вратаря Александрос Паскалакис!