Зрелище между Бока Хуниорс и Ривър Плейт, всичко ще се реши в реванша (ВИДЕО)

1291 0

Чаканият с огромен интерес първи финал в турнира Копа Либертадорес между аржентинските грандове Бока Хуниорс и Ривър Плейт завърши без победител. Двете селекции направиха страхотно шоу на "Бомбонера", като срещата завърши 2:2.

Така двата тима оставят развръзката за реванша, който ще се играе на 24 ноември на "Монументал". Тогава ще стане ясно и кой ще ликува с титлата в турнира и ще спечели поредната част от най-голямото дерби на Аржентина.

В 33' Абила прати феновете по трибуните в екстаз, след като разпечата вратата на гостите, но още в ответната атака Ривър изравни чрез Прато. Двата тима си отбелязаха по едно попадение и през втората част, като първо Бенедето се разписа, за да даде отново аванс на "генуезците" в 45', но Искердос си вкара автогол 16' по-късно, което бе и последното попадение за вечерта.