3433 0

Суперзвездата Кристиано Роналдо и неговият Ал Насър се класираха след истинска драма за ¼-финалите за Купата на Краля на Саудитска Арабия. Неговият тим отстрани Ал Итифак, който е ръководен от легендата на Ливърпул Стивън Джерард.

Садио Мане заби победното попадение за 1:0 едва в продълженията на мача. Сенегалската звезда реализира в 107-а минута.

ШОКИРАЩОТО ЖЕЛАНИЕ НА РОНАЛДО

Нервите и високото напрежение обаче съпътстваха турнирната битка. Вниманието прикова именно Роналдо след разразилите се скандални ситуации. В 11-ата минута на добавеното време на първото полувреме Талиска бе изгонен, след като малко по-рано вкара гол, който бе отменен.

Това вбеси Кристиано, който буквално изтрещя заради отсъжданията на рефера на срещата. Така Роналдо бе уловен как се обръща към тъчлинията и прави знак за смяна, посочвайки към главния съдия на мача. По този начин португалецът недвусмислено показа, че желае реферът да бъде сменен заради трагичното му представяне, според 38-годишната звезда.

Иначе, червен картон получи и Хазази от Ал Итифак в 89-ата минута, а самият Кристиано бе декориран в жълто по време на двубоя.