"Усещам болка" - Луис Суарес каза 'сбогом' на феновете на Гремио с красив гол (ВИДЕО)

1576 0

Отборът на Гремио победи Вашко да Гама с минималното 1:0 в среща от предпоследния 37-и кръг на бразилската Серия А.

Луис Суарес се сбогува с красив гол

Единственото попадение в двубоя падна в началото на второто полувреме, а негов автор бе бившият нападател на Аякс, Ливърпул, Барселона и Атлетико Мадрид - Луис Суарес, който се разписа с техничен удар с десния крак извън наказателното поле. Това бе предпоследният мач на 36-годишния ветеран с екипа на Гремио.

На фона на слуховете, че ще завърши кариерата си при Лионел Меси, Серхио Бускетс и Жорди Алба в Интер Маями, уругваецът заяви следното след последния съдийски сигнал:

"Тялото вече ми дава сигнали, усещам болка. Сега имам нужда от почивка и от това да бъда със семейството си. След това съдбата ще ми покаже къде ще отида в бъдеще".

*Кръг преди края в елита Бразилия, Гремио е на четвърто място в Серия А с актив от 65 точки, но няма шанс за шампионска титла, тъй като лидерът Палмейрас има 69 пункта. Ето и репортаж от сблъсъка с Вашко да Гама:

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - "Предупредих го": Суарес разказа за разговор с Дарвин Нунес покрай трудностите в Ливърпул!