Украйна с важна победа, Швеция също спечели (ОБЗОР)

Снимка: Sergii Kharchenko/NurPhoto via Getty Images

1280 0

Отборът на Украйна записа важна победа в световните квалификации. Украинците надделяха над селекцията на Финландия с 2:1. Още в 4-ата минута Андрий Ярмоленко изведе "синьо-жълтите" напред. В 29-ата минута Теему Пуки изравни резултата. В 34-ата минута Роман Яремчук се разписа за 2:1 и донесе успеха на страната си.

В друг мач Шотландия спечели с 3:2 срещу Израел. Звездата на Израел Еран Захави изведе тима си напред в резултата още в 5-ата минута. В 30-ата минута МакГин изравни. Само две минути по-късно Израел поведе отново чрез Дабур.

В края на първото полувреме Линдън Дайкс изпусна дузпа за Шотландия. Все пак "гайдарите" стигнаха до успеха след като Дайкс реализира попадение в 57-ата минута, а Скот МакТоминей вкара победния гол в 90+4.