Шеста поредна победа за Бразилия в световните квалификации

951 0

Бразилия записа шеста поредна победа в квалификациите за Световното първенство в Катар през 2022 г. "Селесао" не срещна трудности срещу Парагвай и спечели с 2:0, за да остане на върха с пълен актив от 18 точки.

Точни за селекцията на Тите бяха Неймар в 4-ата минута и Лукас Пакета в добавеното време на срещата. В стартовия състав се появиха футболисти като Едерсон, Роберто Фимирно и Габриел Жезус. Парагвайците имаха своите шансове, но не успяха да завършат атаките си.

Междувременно Уругвай записа второ поредно нулево равенство, след като не успя да вкара гол срщеу Венецуела. Чили също разочарова след равенство с аутсайдера Боливия 1:1. Ерик Пулгар вкара за Чили в 69-ата минута, а в 82-ата Марсело Морено изравни от дузпа.