Рефер си измисли дузпа в Русия (ВИДЕО)

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

1209 0

В мача между Твер и Муром от руската ПФЛ (трета по силаа дивизия), завършил 4:1 за домакините, беше отсъдена комична дузпа.  В 87-ата минута нападателят на гостите Никита Киреев стреля към вратата, но пропусна. Той се строполи на земята и съдията отсъди наказателен удар.

Странно е, че футболистите на Твер не тръгнаха да спорят с арбитъра. Към 87-ата минута резултатът е 3:0 в полза на домакините, което означава, че вероятно те не са се притеснявали, че е възможно да допуснат обрат за толкова кратко време.

След 19 изиграни двубоя отборът на Твер е трети в класирането на Професионалната футболна лига -зона Запад с актив от 37 точки. ФК Муром заема деветата позиция в таблицата с актив от 21 точки.