Реал Мадрид - Атлетико Мадрид по ТВ: Къде да гледаме 1/4-финала за Купата на Краля?

8873 0

Във вечерта на 26 януари (четвъртък) Реал Мадрид и Атлетико Мадрид си дават втора среща през сезон 2022/23 - този път на 1/4-финалите в турнира за Купата на Краля!

*Първият им сблъсък бе на 18 септември 2022 г. (Ла Лига, 6 кръг) - тогава Атлети загуби на "Уанда Метрополитано" с 1:2.

Тимът на Карло Анчелоти стигна до тази фаза от надпреварата, след като победи Касереньо с 1:0 и Виляреал с 3:2. Този на Диего Симеоне се справи с Арентейро (3:1), Реал Овиедо (2:0) и Леванте (2:0).

Ситуацията във вътрешното първенство - "белия балет" е на второ място с 41 точки (3 по-малко от лидера Барселона), а "дюшекчиите" заемат четвъртата позиция със сбор от 31 пункта.

*Двубоят тази вечер ще стартира в 22:00 ч. (наше време), но няма да бъде излъчен от българска телевизия. Дербито на Мадрид може да бъде гледано ПРЯКО в ефира на чуждестранните "DIRECTV Sports Argentina", "Star+", "Sport1 Extra", "DAZN", "Cosmote Sport 3 HD", "Sport 3", "Ziggo Sport 14", "Arena Sport 1P", "TVE La 1" и "ESPN+". Ако нямате възможност да гледате, следете развоя на Реал Мадрид - Атлетико Мадрид НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!