"Радвам се, че ме послуша" или как Кирил Десподов прецака Игор Тиаго в Лига на конференциите

Снимка: instagram.com/paok_fc

2434 0

В четвъртък (11-и април) вечер Брюж надделя над ПАОК с минималното 1:0 в първия 1/4-финален сблъсък между двата отбора от турнира Лига на конференциите.

Победата на домакините можеше да бъде и една идея по-изразителна, но бившият нападател на Лудогорец - Игор Тиаго, пропусна дузпа в 78-ата минута.

Друг бивш играч на "орлите" - Кирил Десподов, пък се появи на смяна в 62-рата и всъщност изигра важна роля в това тимът му да загуби минимално!

"Радвам се, че ме послуша"

Оказва се, че Десподов е посъветвал вратаря на ПАОК - Доминик Котарски, какво да направи при изпълнението на Тиаго от бялата точка:

"Казах му да остане в средата и се радвам, че ме послуша", коментира националът на България, цитиран от "БТА".

"Мисля, че и днес имахме енергия, но нещо не ни се получи. Разбира се, "първото полувреме" току-що приключи. Трябва да покажем друго лице във втория мач. Играем на "Тумба" и трябва да ги накараме да се чувстват неудобно, за да се класираме за полуфиналите", допълни Кирил Десподов по отношение на самия двубой.

*Реваншът в Гърция е насрочен за 18-и април (четвъртък) от 22:00 ч. (българско време).

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - "Не можех да ни позная" - коментарът на Юрген Клоп след Ливърпул 0:3 Аталанта в Лига Европа!