Първа победа за Бенфика - срещу тима на Бербатов

Снимка: Getty Images / Guliver

1014 0

На "Луш" в Лисабонбе един от най-скучните мачове в Шампионската лига тази вечер. За това спомогна и отново рехаво запълненият стадион, който все пак видя първата победа на Бенфика за този сезон - 1:0 над Монако.

Едуардо Салвио бе изведен сам в началото на мача, но стреля покрай вратата. След това чак в края на полувремето удар на Николас Гайтан бе блокиран в последния момент.

В 82-ата минута статуквото най-накрая бе нарушено. Андерсон Талиска отблизо след корнер мушна топката в мрежата на французите и откри резултата. Първи допуснат гол от тима на Димитър Бербатов в турнира.

По-рано днес Зенит загуби у дома от Байер с 1:2.