Пред погледа на Неймар: Феноменален Малком остави Карим Бензема и Куклата с празни ръце! (ВИДЕО)

1409 0

Ал Хилал спечели Суперкупата на Саудитска Арабия след като се наложи с 4:1 над Ал Итихад. Момчетата на Жорже Жезус бяха почти пълни господари на терена, въпреки отсъствието на титулярния си централен нападател Александър Митрович.

Ал Хилал - легендата продължава!

Легендарният рейд на "синята мощ" продължава - това бе 34-та поредна победа в официални мачове и общо 46-ти пореден мач без загуба. За последно Ал Хилал загуби с 2:3 от катарския Ал Сад на 30.07.2023, в мач от Арабското клубно първенство.

Мачът започна с уникален гол на Малком още в 5-та минута - бразилецът пое топката около 40-тия метър, мина трима души на Ал Итихад, направи двойно подаване с Ал Шехри и хладнокръвно откри резултата.

Ал Хилал спечели Суперкупата на Саудитска Арабия

Още: Ал Насър загуби 1/2-финала срещу Ал Хилал, а Кристиано Роналдо получи червен картон (ВИДЕО)

Хамдала успя да изравни в 21-та минута - Боно спаси удара му от дузпа, но при добавката мароканецът се разписа. Малко преди почивката обаче Салем Ал Давсари отново възстанови преднината на Хилал с гол извън наказателното.

През втората част имаше по един справедиво отменен гол и за двата отбора, а в 89-та минута Малком реши всичко с втория си гол в срещата. Остана време и Насер Ал Давсари да фиксира крайното 4:1 дълбоко в добавеното време.

Кристиано Роналдо и Ал Насър отписаха титлата, но продължават да побеждават (ВИДЕО)

Звезда на Ал Хилал, празнувал като Роналдо: Аз съм най-големият фен на Меси

Големите конкуренти на Роналдо Ал Итихад и Ал Хилал победиха: Бензема с асистенция, но остана в сянката на друг