Ал Насър загуби 1/2-финала срещу Ал Хилал, а Кристиано Роналдо получи червен картон (ВИДЕО)

1900 0

Отборът на Ал Насър отпадна от минитурнира за Суперкупата на Саудитска Арабия, губейки с 1:2 полуфинала срещу Ал Хилал!

Разочарование за Ал Насър

Двубоят се състоя на 42-хилядния стадион "Mohammed bin Zayed" в Абу Даби и предложи много емоции на зрителите.

Ал Хилал - Ал Насър

В края на първото полувреме гол на Отавио от Ал Насър бе отменен заради засада и така двата състава се оттеглиха на почивка при 0:0.

В 61-вата минута Салем Ал Даусари поведе Ал Хилал напред, след като бе изведен на добра стрелкова позиция от Сергей Милинкович-Савич и прати топката в долния ляв ъгъл на Давид Оспина за 1:0.

Шест по-късно силен удар на Малком се отби от гредата, но в 72-рата вече нямаше какво да попречи на бившия играч на Барселона да покачи на 2:0 (с глава).

Червен картон за Роналдо

Така се стигна до 86-ата минута, когато суперзвездата Кристиано Роналдо се спречка със съперник в близост до тъча, посегна на два пъти с лакът към гърдите му, той падна, а главният съдия не се поколеба да покаже червен картон на CR7.

Когато видя това, Роналдо дори вдигна юмрук срещу рефера, но в крайна сметка се сдържа и не го удари. При напускането си на терена пък иронично призова феновете по трибуните да аплодират арбитъра.

Крайното 1:2 бе оформено от Садио Мане дълбоко в добавеното време на 1/2-финала.

Така тимът на Ал Хилал ще играе финал за Суперкупата на страната срещу Ал Итихад - 11-и април (20:30 ч. българско време).

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - След първия червен картон с екипа на Ал Насър: Колко общо му станаха на Кристиано Роналдо?

Пълен репортаж от Ал Хилал 2:1 Ал Насър