Пирло започна работа с новия си клуб, разнообразява тренировките по интересен начин


Пирло започна работа с новия си клуб, разнообразява тренировките по интересен начин
Снимка: Getty Images/Guliver

1349 0

Легендата на италианския футбол - Андреа Пирло, отново е в треньорската професия. Неговият дебют в новото поприще бе в Ювентус, но "зебрите" го освободиха миналото лято и оттогава бе без отбор. 

От този месец той вече е старши треньор на Фатих Карагюмрюк и активно е започнал работа с новите си възпитаници. Първата задача, с която се е заел италианецът, e запознаване на футболистите с новата тактика и методика, която ще използват в предстоящите двубои.

Старши треньорът си улеснява задачата, като често пуска музика по време на тренировка, за да е по-интересно на играчите да тренират, съобщават турските медии.

В южната ни съседка елитният шампионат започва на седми август, като в първия кръг Фатих Карагумрук ще срещне с Аланияспор.

Вижте каква стряскащо голяма сума загуби бившият халф заради руски олигарг!

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички