От втория опит: Признаха първата заслуга на Десподов за ПАОК (ВИДЕО)

Снимка: PAOK FC Official Facebook Page

3663 0

Сполуките на Кирил Десподов за ПАОК започнаха от днес. Българинът за първи път стартира като титуляр за "двуглавия орел" и се отчете с асистенция за 1:1 срещу финландския ХИК.

Двубоят бе част от първия кръг от груповата фаза на Лига на конференциите, а гръцкият тим трябваше да навакса след откриващото попадение на Банде в 36-ата минута.

Работата на българина

Само 10 минути след началото на втората част дойде моментът на българина. Той се възползва от статично положение и отправи страхотно центриране за централния бранител Кулиеракис. Гъркът успя да изравни за 1:1.

Припомняме ви, че българинът дебютира за ПАОК още през уикенда в дербито с Арис. Тогава той бе напът да донесе победата с единственото попадение в срещата, но то бе отменено от ВАР.

Следете ХИК - ПАОК НА ЖИВО със SportLive.bg!