От какво е направен? Брутално влизане едва не счупи крака на Лео Меси, той се усмихва (ВИДЕО)

2231 0

Интер Маями стъпи накриво при визитата си на Нашвил. В четвъртък двата тима излязоха един срещу друг в двубой от 3-тия кръг на МЛС, завършвайки при резултат 2:2.

Как се разви срещата?

Точен за домакините на два пъти бе Джейкъб Шафелбург в 4-ата и 46-ата минута, а двете попадения за гостите бяха дело на две от суперзвездите на тима - Лео Меси (52') и Луис Суарес (90' +5).

Още: "Все тая - уцели те Меси"! Лео удари с топката бебе, реакцията на баща му изуми (ВИДЕО)

Така "чаплите" пропуснаха да увеличат преднината си на върха и до края на кръга могат да го сдадат. Това обаче е "малкото зло" в сравнение с това, което можеше да се случи в 77-ата минута на мача.

Video edited on Kapwing

Скандално съдийско решение и завиден дух

Тогава, при опит за игра с топката, аржентинският голмайстор на Интер Маями можеше да отиде директно в "бокса" и то задълго. Лукас Макнотън влезе брутално, с бутонките напред, в прасеца на легендата на Барселона.

Още: Изненада: Лионел Меси е напът да загуби важен съотборник в Интер Маями

Нарушение, за което малцина съдии биха спестили червения си картон. Главният арбитър Марко Нава обаче, не само го стори, но и дори не отсъди нарушение, докато пострадалият се превиваше на терена.

Още по-изумителното е, че само минута по-късно Меси вече беше на крака. Той прие с усмивка на лице решението на мексиканския рефер и доигра мача.

Интер Маями записа най-голямата победа в историята си с помощта на Суарес и Меси (ВИДЕО)

Луис Суарес с първи гол в МЛС с Интер Маями, размина се с хеттрик за 30 минути заради асистенция (ВИДЕО)