Голове на Лионел Меси и Луис Суарес измъкнаха Интер Маями в първия 1/8-финал срещу Нешвил (ВИДЕО)

2027 0

Отборите на Нешвил и Интер Маями завършиха 2:2 в първия 1/8-финален сблъсък от турнира за Шампионската купа на КОНКАКАФ!

Меси и Суарес измъкнаха Интер

На 30-хилядния стадион "Geodis Park" домакините откриха резултата още в 4-тата минута чрез гол на канадеца Джейкъб Шафълбърг.

ОЩЕ: Името на Лео Меси спаси 90-годишна жена от отвличане от "ХАМАС" (ВИДЕО)

До края на полувремето не паднаха повече попадения, но още в началото на второто Шафълбърг покачи на 2:0 с прекрасен изстрел от границата на наказателното поле, при който топката навести горния ляв ъгъл на Дрейк Календър.

В 52-рата минута Лионел Меси намали на 1:2 с безпощаден шут с левия крак от 18-19 метра (след пас на Луис Суарес).

Лионел Меси

Дълбоко в добавеното време на двубоя Серхио Бускетс центрира меко от дясното крило, а Суарес засече с глава за крайното 2:2.

*Реваншът в Маями е на 14-и март (3:15 ч. българско време)!

Пълен репортаж от Нешвил 2:2 Интер Маями