Неймар бродира в Иран, Ал Хилал с първа победа в Шампионската лига на Азия (ВИДЕО)

1298 0

Ал Хилал записа първия си успех в Шампионската лига на Азия през настоящия сезон. Той дойде при визитата на Насажи Мазандаран в иранската столица Тихеран.

В герои за победителите се превърнаха Митрович, Неймар и Ал Шехри с попаденията си в 18-ата, 58-ата минута и дълбоко в добавеното време.

Срещата обаче не премина и без напрежение, след като китайският арбитър Ма Нинг изгони с директни червени картони Хушманд и Ал Фараж преди почивката. До края обаче показа само още един жълт картон и то още в продължението на първото полувреме.

Така Ал Хилал събра 4 точки в група "D" и оглави временното класиране. Толкова има и Навбахор Наманган, с който направиха 1:1 на старта. След точно 20 дни Неймар и компания посрещат Мумбай Сити в опит да оглавят групата. Индийците до този момент са с две загуби и голова разлика 0:5.

Вижте защо отложиха мач на Ал Итихад в SportLive.bg!