Не е шега! Куче се изходи на Лигата на конференциите (ВИДЕО)

2016 0

До много куриозен момент се стигна преди двубоя от шестия кръг на Лигата на конференциите между Партизан Белград и Анортозис Фамагуста. Преди началото на срещата на терена се настани куче, което "остави изненада" върху тревното покритие.

Животното необезпокоявано и без да бърза се изходи на терена, а след като приключи си тръгна. Някои коментари в социалните мрежи дори се шегуват с това, че кучето е осъзнало, че го снимат в даден момент и затова има подобен поглед в даден момент, гледайки в камерата.

Колкото до самия двубой, сръбският гранд поведе с 1:0 в 20-ата минута след гол на Марко Миланович, но резултатът бе изравнен от Лазарос Христодулопулос 13 минути след това чрез попадение от дузпа. Партизан завърши втори в групата и отива към 1/16-финалите, докато Анортозис отпадна. Ето и всички класирали се отбори за елиминациите в Лигата на конференцитие.