Марсело си хареса "жертва" в Гърция и припомни на Европа за Роналдо (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

1517 0

Бразилската суперзвезда Марсело, направил голяма кариера във футбола с Реал Мадрид, припомни за бившия си съотборник Кристиано Роналдо на Европа.

Това се случи по време на гостуването на Олимпиакос на Атромитос, което се явява втори двубой между двата тима на осминафиналите за Купата на Гърция.

Марсело оформи обрата за гръцкия гранд в края на втората част, като при радостта си използва "запазената марка" на португалеца, след като домакините бяха открили в началото на двубоя.

През втората част Олимпиакос допусна изравняване, но то не бе фатално, тъй като първият двубой бе спечелен с 4:1. Впечатление прави, че именно в първата среща бразилецът вкарва две от попаденията и на практика е вкарал половината от головете за крайния резултат.

Още по-любопитно е, че лятното попълнение на гръцкият колос има общо 10 двубоя и 3 гола във всички турнири, като попаденията са именно от въпросните две срещи.

Вижте реакцията на Меси, когато за първи път вижда Кристиано Роналдо!