Манчестър Юнайтед и Милан определиха победителя след 26 дузпи (ВИДЕО)

Снимка: Getty Images/Gulliver

1746 0

Голяма драма бе мачът между Манчестър Юнайтед и Милан в контролата, която е част от International Champions Cup. В редовните 90 минути двубоят, който се игра в Карсън завърши 1:1.

Така се стигна до дузпи, където трябваше да се изпълнят 26, за да се определи победителят. При изпълнението на дузпите "червените дяволи" се оказаха по-точни и спечелиха с 9:8. Алексис Санчес изведе "червените дяволи" напред в 12-ата мин, но само три минути по-късно Сусо изравни.

При дузпите Юнайтед победи с 9:8. Хосе Рейна направи силен дебют за Милан, като хвана 4 дузпи и отбеляза една.